FESTYN Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY

2 czerwca odbył się w przedszkolu festyn rodzinny z okazji Dnia Mamy i Taty oraz Dnia Dziecka. Uroczystość poprowadził zespół MAT- ART. Przedszkolaki zaprezentowały dla swoich rodziców piosenkę oraz zatańczyły wspólnie taniec. Dzieci wspólnie z rodzicami bawiły się przy muzyce, uczestniczyły w różnych konkurencjach np. wyścigi tatusiów z dziećmi w workach,przerzucanie kolorowych piłek przez otwory w kształcie figur geometrycznych, rozwiązywanie zagadek muzycznych z bajek i filmów.Zorganizowano stanowisko malowania twarzy, gdzie mamy kosmetyczki malowały chętne dzieci. Zmęczeni zabawą uczestnicy mogli odpocząć w cieniu namiotu, gdzie przygotowano zdrowe przekąski i zimne napoje.Na zakończenie uroczystości przedszkolakom wręczono pamiątkowe dyplomy.

Festyn rodzinny Mamo, tato pobaw się ze mną

Wyścigi w workach